خیر، رطوبت، دما و نور خورشید اثر مستقیم بر روی انواع محصولات گز و سوهان می گذارد و باید این محصولات را در جای خشک و خنک و به دور از نور خورشید، در دمای کمتر از ۲۰ درجه سانتیگراد نگهداری کرد.
گز را میتوانید داخل فریزر پس از قرار دادن داخل پلاستیک و گره زدن درب آن تا یکسال نگهداری و استفاده کنید و این خاصیت گز به دلیل عدم استفاده از افزودنی های شیمیایی و نگه‌دارنده های غذایی می باشد.

در گذشته انگبین جزء ترکیبات اصلی گز محسوب میشده است؛ اما در حال حاضر با توجه به کمیاب بودن و قیمت بالای این محصول، انگبین تنها در گزهای خاص انگبینی مانند گز ۴۲ درصد ویژه و گز ۴۰ درصد فوق ممتاز انگبینی استفاده می شود و البته در سایر گزها از افزودنی های گیاهی دیگر مانند ترنجبین، شیرخشت و… با فرمولاسیون خاص استفاده می شود که بسیار طعم و عطر مطبوعی ایجاد می کنند.

۱. محصولات شیرین شاد دارای ۲۰ سال سابقه درخشان در صنعت تولید انواع شیرینی جات سنتی است.
 ۲. محصولات شیرین شاد دارای متریال با درجه کیفی عالی است و در تهیه محصولات از انواع مغزیجات درجه یک استفاده می شود.
۳. محصولات شیرین شاد دارای انواع افزودنی های گیاهی و ارگانیک اعم از شیرخشت، ترنجبین، عسل، بیدمشک و انگبین های گیاهی هستند که خواص درمانی اثبات شده ای داشته و نیز دارای طعم خوشمزه و عطر خوشایندی می باشند.
۴. محصولات شیرین شاد فاقد هر گونه افزودنی شیمیایی هستند.
۵. محصولات شیرین شاد در بسته بندی های بسیار متنوع و زیبا که با در نظر گرفتن اصول هنری و اصالت ایرانی طراحی شده، دارای استحکام کافی جهت حمل و ارسال به اقصی نقاط ایران و جهان تولید می شوند.

بله محصولات شیرین شاد در بازارهای صادرات نیز فعالیت دارد
کشورهای حوزه خلیج فارس ( قطر امارات بحرین عمان )وعراق
اروپا (آلمان سوئد ) وکانادا و استرالیا وتایوان

استانداردهای بین المللی هستند؟
کلیه محصولات تولیدی شیرین شاد دارای استانداردهای کیفی بالایی هستند و پس از انجام آزمایشات کیفی، با دریافت گواهی نامه های رسمی داخلی و بین المللی جهت ارائه و مصرف به بازارهای هدف ارسال می شوند

 _گز در هوای بین ۱۵ تا ۲۰ درجه سانتیگراد دور از نور و گرما به مدت پنج ماه و در دمای صفر تا ۵درجه تا مدت یکسال
_سوهان باید دور از نورخورشید و گرما مستقیم باشد و باید در دمای ۱۵ تا ۲۰ درجه قرار گیرد وتا مدت ۵ ماه ماندگاری دارد

در صورت مشاهده هر گونه مغایرت، لطفا مراتب را به خدمات پس از فروش اطلاع دهید. شما برای این کار می توانید با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.

ما سعی کرده ایم پرداخت اینترنتی را به گونه‏‌ای طراحی کنیم که امن و راحت باشد. با وجود این شما نه تنها برای خرید از فروشگاه اینترنتی بلکه هنگام هرگونه پرداخت اینترنتی، برای اطمینان از امنیت پرداخت خود نکته‏‌های زیر را رعایت فرمایید. با مشاهده قسمت آدرس (Address Bar) ، در مرورگر (Browser) وب خود مطمئن شوید از پروتکل امن https به جای پروتکل http استفاده می‏‌شود به عبارت دیگر باید در ابتدای آدرس، https وجود داشته باشد. قبل از ورود اطلاعات از وجود قفل طلائی رنگ در قسمت بالا و سمت راست صفحه مرورگر وب خود مطمئن شوید. در صورت عدم مشاهده این قفل، از وارد کردن اطلاعات کارت خود خودداری کنید. برای ورود اطلاعات کارت خود حتماً از صفحه کلید مجازی موجود استفاده کنید.