کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات کاربردی سایت گز شیرین شاد به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏ سایت گز شیرین شاد و استفاده از خدمات ارائه شده توسط این مجموعه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه ثبت سفارش از مجموعه شیرین شاد  است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین این مجموعه از سوی کاربر است.

  1. هنگام سفارش، ثبت یک شماره معتبر و قابل دسترسی برای کاربران الزامی است.
  2. هنگامی که مجموعه، سفارش شما را دریافت کرد ممکن است از طریق تلفن با شما تماس گرفته شود؛ در صورت عدم پاسخگویی، امکان رد سفارش شما وجود خواهد داشت.
  3. هنگام ثبت هر سفارش، یک پیامک حاوی سفارش ثبت شده و کد آن برای شما فرستاده می شود. کد سفارش شما در موارد دیرکرد و یا عدم تحویل سفارش قابل استفاده می باشد.
  4. قیمت ها در قسمت سفارش گیری مجموعه گز شیرین شاد  به روز می باشند و قیمتی که در زمان قطعی شدن سفارش مشتری در سایت منظور گردیده، معتبر است.
  5. زمانی که یک سفارش ثبت و تایید می شود دیگر امکان لغو آن وجود نخواهد داشت.
  6. با توجه به اینکه پرداخت آنلاین انجام می شود در صورت عدم تایید سفارش به هر دلیل، وجه پرداختی با توجه به سیستم بانکی حداکثر تا 72 ساعت مسترد خواهد شد.
  7. مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه می باشد. در صورت بروز مشکل مبلغ پرداختی به حساب شما از طریق بانک مربوطه عودت داده خواهد شد.
  8. مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس، به عهده کاربر است. در صورت ارسال اطلاعات اشتباه و به موجب آن هر گونه وقفه و یا عدم تحویل سفارش، هزینه سفارش و ارسال غیر قابل بازگشت خواهد بود.
  9. چنانچه کاربر در حین سفارش در آدرسی که مشخص کرده است حضور نداشته باشد سفارش به هیچ عنوان به محل دیگری غیر از آدرس مشخص شده در فاکتور تحویل داده نخواهد شد و مسئولیت تمامی مشکلاتی که از این نظر پیش خواهد آمد بر عهده کاربر خواهد بود.
  10. همه‌ی قوانین تا زمانی که در سایت گز شیرین شاد نمایش داده می‌شوند معتبر هستند. در هر بازدید شما، این امکان وجود دارد که این قوانین اصلاح و یا به روز شده باشند لذا توصیه میشود برای هر بار استفاده از وب سایت مجددا قوانین سایت را مطالعه نمایید      

 

                                                                                                                                                                 با تشکر گز شیرین شاد