گز شیرین شاد، طعمی اصیل

Welcome to our درباره ما

درباره ما

 

گز از جمله شیرینی‌جات اصیل و سنتی ایران به شمار می‌رود که مناسب ذائقه هر ایرانی و بسیاری از مصرف‌کنندگان شیرینی در دنیاست. این محصول تا چندی پیش به صورت سنتی تولید می‌شد که با ورود تکنولوژی به صنعت شیرینی و شکلات در دنیا، این محصول نیز از آن بهره‌مند گردید تا بتواند شیرینی سنتی ایران را به جهانیان معرفی نماید.

«گز شیرین‌شاد» در سال 1378 با هدف ارتقای کیفیت، همراه با حفظ طعم اصیل گز شروع به کار نمود و با عنایت خداوند، با استقبال خوب مصرف‌کنندگان که در این راه تنها مشوق ما بودند روبرو شد و ما را بر آن داشت تا در سال 1390 با بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا در تولید گز و کادری مجرب و متخصص به تولید انبوه این محصول اهتمام ورزیم و صنعت را با کیفیت سنتی هماهنگ سازیم.

مشتری‌مداری و توجه به ذائقه مصرف‌کنندگان در کنار حفظ کیفیت، سرلوحه کار ماست. در همین راست برآنیم تا با ارتقای علمی و تحقیقاتی خود، محصولاتی با کیفیت‌تر و جدیدتر به بازار عرضه نماییم.

هم اکنون مفتخریم که به لطف استقبال شما عزیزان وبه پاس همراهیتان این مجموعه توانسته است با خلق طعم های جدید درعرصه تولید گز  گامی بزرگ بردارد. شرکت گز شیرین شاد موفق به ثبت اختراع جدید در طعم گز برای اولین بار در جهان و ایران شده است . این ثبت اختراع عا در دسته های مختلف شامل  انواع گزهای میوه ای با طعم های دوست داشتنی و به یاد ماندنی، گزهای رژیمی ، گزهای پروبیوتیک ، گزهایی با خواص دارویی و باورنکردنی 

این مهم فقط وفقط با استعانت از درگاه خداوند متعال و کوشش وتلاش همکاران عزیز وخلاق  ما درمجموعه شیرین شاد وبه طور ویژه همراهی واستقبال شما عزیزان از محصولات ما محقق شده است.

به پاس سالها لطف شما عزیزان وعنایت ویژه پروردگار متعال برآنیم تا بتوانیم هر روز بیش از پیش قدر دان همراهی ولطف شما همراهان گرامی بوده و هر بار با خبرهای جدید و خلاقیت های همکاران بتوانیم شما مشتریان گرامی را شگفت زده نماییم

ما می‌دانیم تا جلب رضایت کامل مشتری راهی طولانی در پیش داریم لیکن مصمم هستیم تا با توکل بر حضرت حق و حمایت و همراهی مشتریان عزیز، بتوانیم در لحظات شاد شما منتظر خبرهای جدیدی از این مجموعه باشید.

ما به همراهی شما چشم امید داریم

گز شیرین شاد- محمدی

تصاویر گالری